Trasti & Trine

hva

logo

nettside

trykksaker

konseptfoto

matfoto

Da hundekjører Trine Lyrek og gourmetkokken Johnny startet Trasti & Trine AS i 2014 kom de til oss for å få visuell identitet til sitt nye prosjekt. Mange år senere er bedriften vokst enormt. De har både besøkende fra hele verden og er elsket av de lokale i Altaområdet for sitt unike tilbud av huskyturer, lokal Finnmarksmat i gourmetstandard, overnatting, vedfyrt bakeri og sommerkáfe.

 

Foto gjort av oss i Árvu og Stefan Dahlqvist.

Våre prosjekter

Ocean Stories

Ocean Stories er et nytt opplevelsessenter i Honningsvåg som forteller om livet i og ved havet. Vi har designet og utviklet deres nye nettside, med fokus på universell utforming, ikonbruk og funksjoner som nyheter, kalender, oppskrifter og booking.

Les Mer

EU Horizon prosjektet Birgejupmi

Birgejupmi er et europeisk forskningsprosjekt med mål om å bidra til bærekraftig forvaltning av marine ressurser i arktiske kystområder – i tett samspill med lokal og urfolkskunnskap.

Les Mer

The Golle Máze

I Máze jobbes det for å etablere et dialog- og forsoningssenter med nasjonal betydning. The Golle Máze markerer en ny fase i den kollektive bearbeidelsen av Máze-saken og Sannhets- og forsoningskommisjonens arbeid.

Les Mer